Kniha návštěv

Datum 26.07.2023

Vložil babi a Renda Zliv

Titulek Terka Hubálková

Odpovědět

Ahoj Terko, posíláme pozdrav. Vzpomínáme na tebe a těšíme se až nám budeš vyprávět. Měj se hezky a posíláme velkou pusu. Pa

Datum 26.07.2023

Vložil Ondra Nehoda 4. oddíl

Titulek Ahoj Ondrášku

Odpovědět

Posílám pozdrav na tábor. Všechno se povedlo podle naší dohody. Táta

Datum 26.07.2023

Vložil Andulka Nehodova 1. Odd.

Titulek Krásný svátek

Odpovědět

Ahoj Andulko, přeji ti krásný svátek. To by mě zajímalo jestli dostanes hobla... Táta

Datum 26.07.2023

Vložil pro Kačku Proškovou - 9.oddíl

Titulek pozdravy z domova

Odpovědět

Čau Kačí. Nějak se to krátí, viď. Už se na tebe těšíme, všichni! Poctivě sleduji fotečky, abych se pobavila. Vidím, e zase máte pestrý program a nenudíte se. Neříkej, že jste se koukali na tu blbinu Vyšehrad...no to bylo určitě velmi "náročné" dívání :-). U nás se ochladilo a tak jahody nezrají. Babča s dědou klasika a já chodím pořád do práce. Revizi tvého pokoje jsem vzdala. To NEDÁM! Zbyde to na tebe Beruško :-). Měj se krásně a užívej si sociálních vazeb, ty naše Amy Farrah Fowlerová... mám Tě moc ráda zlato! Pa mamka

Datum 26.07.2023

Vložil Kája Ptáčková, 3.odd

Titulek Radost veliká

Odpovědět

Ahoj miláčku❤️ Mám obrovskou radost, ve schránce byl dopis a pohled od tebe. Děkuju! Obrázky jsou moc krásný! Taťkovi dopis predám večer , budou s Flynnem překvapení :)
Už jen 3 dny a budeme zase spolu.
Hned v So večer vyrazíme na Sázavu. Pozdravuj Isabelku a pořádně si to tam jeste užijte! Velkou pusu a to nejpevnější objetí posílá mamka.

Datum 26.07.2023

Vložil Vojta Lajtkep,4. oddíl

Titulek :)

Odpovědět

Ahoj Vojtí,
dneska jsem dostala tvůj koresponďák, i táta. Díky. Myslím,že running sushi je super nápad, nějak to zkusíme s tetou Šárkou naplánovat. Pozdravuj zase Ondru. Příští týden asi budeš nějaký den u babičky a dědy. Moc se těší. Tak páá. máma.

Datum 26.07.2023

Vložil Rozárka Svobodová 5.odd.

Titulek Deštivý pozdrav

Odpovědět

Ahoj Róziku,
Už se ti to krátí a já se na tebe už moc těším! Dneska jdu s dědou do divadla, zítra s Verčou na večeři a v sobotu už hurá za tebou k busu!♥️
Užívej poslední dny a brzy pa
Máma

Datum 26.07.2023

Vložil Ondra Nehoda 4. oddíl

Titulek ahoooj

Odpovědět

Ahoj Ondrášku,
posílám dnes pozdrav z práce. Pořád marně čekáme na pohled od tebe, tak asi už přijedeš dřív než nějaký pohled dorazí :-) Počasí teď za moc nestojí, tak snad si užíváte zábavu i tak. Měj se fajn, pusu máma

Datum 26.07.2023

Vložil Andulka Nehodová 1. oddíl

Titulek Přání k svátku

Odpovědět

Ahoj Andulko,
přeji ti všechno nejlepší k svátku, ať jsi pořád veselá a ať si užiješ zbytek tábora. Dárky už na tebe čekají. Mám tě moc ráda! Posílám spoustu pusinek, máma

Datum 26.07.2023

Vložil Kubanova Nikol 5.oddil

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Ahojky, ona se mi odeslala jen půlka vzkazu:D teta je technicky typ :D Parila jsem jako za mlada a ted je mi pořád zle :D az se vrátíš, tak vyslime nějakou koupačku i s Rockym a Dinem, když budete mít s mamkou čas. Užívej poslední dny táboření a nezlob! :D Mám tě ráda, posílám pusu Domča :*

Datum 26.07.2023

Vložil Kubanova Nikol 5.oddil

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Čauky Niki, tak co užíváš tábora? Já byla s kámošema na festaku o víkendu a je mi blbě ještě teď

Datum 26.07.2023

Vložil Karolínka Hrudníková

Titulek Pozdravení z Prahy

Odpovědět

Ahojky Kájinko,
dnes dostaneš samostatný pozdrav, protože Aninka má svátek. Nezapomen ji popřát a dát jí velkou pusu.To ona bude jistě ráda :-)
Včera měl svátek Kubík, tak jsme byli na večeři a v kině. Moc jsme si to užili a už se nemůžeme dočkat až vás zase obejmeme a budete nám vyprávět všechny svoje zážitky.
Napsali jste babičkám a dědečkům? Jestli ne, tak to rychle napravte. :-)
Velkou pusu posílá mamka, tatka, Kubík, Mata, Růžík, Pepík a rybičky (zapomněla jsem na někoho? Snad ne :-)

Datum 26.07.2023

Vložil Anička Hrudníková

Titulek Všechno nejlepší k svátku

Odpovědět

Ahojky Aninko,
přejeme ti všichni všechno nejlepší k svátku. Pěkně si to s holkama a všemi v táboře užij. Včera měl svátek Kubík, tak jsme byli v kině a na večeři. Dost jsme si to užili, tak to samé uděláme i spolu.
Mějte se krásně a užívejte si poslední dny tábora.
Pac a pusu mamka, tatka, Kubík, Maty, Růžík, Pepík a rybičky (snad mi Kája nevyčiní, že jsem zase na někoho zapomněla :-)

Datum 26.07.2023

Vložil Liduška Přádková 1.oddíl tábor Bobřík

Titulek středa

Odpovědět

Ahoj Liduško,
u nás hodně pršelo, máme plné sudy dešťové vody. Ochladilo se, oblékám se teple, jako na podzim. I u vás je zima. Vidím vás na fotkách také teple oblečené. Začínají modrat švestky, budou alespoň 14 dnů dozrávat. Vzpomínám si, jak jsi začátkem prázdnin sbírala opadané deformované švestky. I teď se budou sbírat ty špatné, které zase opadaly. Pod stromy musí být čisto.
Fazolky pěkně rostou, ale množí se rezaví slimáci. Dokonce lezou po stěně šopky. Asi proto, aby se po deštích neutopili. A chutnají jim maličké cuketky. Přes noc je do poloviny okoušou. Rezaví slimáci nenechaly jedinou cuketu dorůst.
Přeji vám všem další pěkné společné prožitky na táboře.
Tábor si zaslouží mnou navržený řád "Vynalézavého bobříka." Touto cestou řád Vynalézavého bobříka uděluji všem, co tábor pořádají a zajišťují jeho chod.
Máme tě Liduško moc rádi. Děkuji tvojí mamince, která tě pro tvůj první tábor vybavila a zajistila vše potřebné. Objímám tě a líbám, tvoje babička Marie.

Datum 26.07.2023

Vložil Majda 1.oddíl

Titulek pozdrav naší tábornici Majde

Odpovědět

Ahoj Majdi, už se Vám to krátí, dneska pošlu poslední pohled, aby ještě stihnul dojít, než odjedete domů. Koukali jsme s tátou jak si užíváte stavění v písku a máš nějaký diplom, to moc gratuluji, jsem zvědavá za co je, těším se moc na tvé vyprávění. Jestlipak si píšeš nějaký deníček, aby jsi na nic nezapomněla. Moc se na tebe těšíme a všichni tě moc moc pozdravují. Pa a posíláme pusu, máma a táta

Datum 26.07.2023

Vložil Lidunka Přádková 1. oddíl

Titulek hurrrá

Odpovědět

Ahoj Lidunko,tak už jen tři dny a už přijedeš,nekůžu se dočkat.Tak si to ještě užij ať máš na co vzpomínat.
Velkou Pusu.Táta

Datum 26.07.2023

Vložil Šimon Vochoc

Titulek Pozdrav pro Šímu

Odpovědět

Ahojky Šímo, tak už nestihneme poslat žádný pohled, nedošel by. Počasí v Praze nic moc , prší ale nevadí. Dneska má Verča narozeniny a půjdeme na večeři. Až se vrátíš půjdeme ještě jednou spolu všichni.
Uživej poslední dny, fotky super. Moc se na tebe těšíme. Pusu.
Mamka & Tatka

Datum 26.07.2023

Vložil Andulka Novakova oddil 1

Titulek Svatek

Odpovědět

Ahojky zizalko moje,

Dnes mas svatek a ja,strejda,babicka i deda ti prejeme vse nej nej nej.Moc uz se na tebe tesime a az se uvidime,pujdem vybrat nejaky darecek. Posilam milion pusinek.

Pa mamka

Datum 26.07.2023

Vložil Andulka Nehodova 1.

Titulek Přání

Odpovědět

Moje milá Andulko,k dnešnímu svátku Ti přeji vše nejlepší a nejhezčí,co si přeješ,dárečky čekají az přijedeš.Babi iv. Aa Honza

Datum 26.07.2023

Vložil Šája - 5. Odd

Titulek pár dnů

Odpovědět

Ahoj lásko naše, tak už jen pár dnů a budeš zase u nás - alespoň na chvilku a pak zase za dalším dobrodružstvím. Koukej si to ještě pořádně užít . Popros, ať vás s nNiki někdo vyfotí, ať máte společnou památku :) tak hurá za další akcí a posíláme sladké pusinky, mnoho objetí a nezapomeň , že tě mega moc milujeme :) Pusu máma, táta, wauzi, opi a Kuky

Datum 26.07.2023

Vložil Ondra 4.oddíl

Titulek svátek Andulky

Odpovědět

Ahojky Ondro, Andul má dnes svátek, tak jí nezapomeň popřát !!
A jak se máš, užíváš si ?? Za "chvilku" již budete doma, tak nám všechno musíte vyprávět ! Užívejte si poslední dny a mějte se fajn. Pa. babi

Datum 26.07.2023

Vložil Andulka 1. oddíl

Titulek Dneska máš svátek !!!!

Odpovědět

Tak ať se Ti všechno daří a máš se skvěle !!! Až přijedeš, půjdeme na velkou zmrzku !!! Krásný den. babi

Datum 26.07.2023

Vložil tábornice Liduška - 1. oddíl

Titulek Mince

Odpovědět

Měnové jednotky: Žádné
V naší Galaxii existují tři volně směnitelné měny, ale žádná z nich nemá valný význam. Altairský dolar se nedávno zhroutil, flainijský prasourkový korálek je směnitelný jen za jiné flainijské prasourkové korálky a triganský pu má své vlastní specifické problémy. Jeho kurs je sice stabilní - osm ningi za jeden pu - protože však ningi je gumová mince tvaru rovnostranného trojúhelníku o straně deset tisíc kilometrů, nikomu se ještě nepodařilo nashromáždit jich tolik, aby mohl vlastnit jeden pu. Ningi není směnitelná valuta, protože Galaktibanky se odmítají zabývat počítáním drobných. Z této premisy lze snadno odvodit, že i Galaktibanky jsou výplodem chorobné obrazotvornosti.

Dnes mají svátek Andulky. Tak nezapomeň všem popřát. Užijte si společně dnešní den. Určitě Vás čeká spousta dobrodružství a zábavy. Jako včerejší hledání mincí.

Pac a pusu, maminka

Datum 25.07.2023

Vložil Mamka T a M

Titulek Pozdrav pro Matyho a Tobiho

Odpovědět

Ahoj kluci, jen Vás chci pozdravit. Posílám pusu, těším se na Vás i na to, jak spolu strávíme zbytek letních prázdnin.
Mamka

Datum 25.07.2023

Vložil Terezka Dlouhá

Titulek

Odpovědět

Ahoj Terezko,
o víkendu jsem byl u babičky a prohlížel jsem s ní všechny fotky z 1. týdne tábora. Na některých Tě ani nemohla na první pohled poznat, když jsi měla ty brýle :-) Já jsem každý den jsem v práci a už se v těch vedrech taky těším na dovolenou.
Ještě několik dní a spousty super zážitků na táboře před vámi a spousty fotek pro nás. Třeba ta pyramida, kdy jste si různě stály s holkama na zádech a podpíraly se byla super! Pěkné zážitky ve zbytku tábora! přeje táta

Datum 25.07.2023

Vložil ondra Nehoda 4.oddíl

Titulek moje zlato

Odpovědět

Už odpočítávám dny kdy Tě zase uvidím. Dávej na sebe pozor, těším se, až nám budeš povídat co pěkného jsi na táboře zažil. Moc Tě zdraví babička V.

Datum 25.07.2023

Vložil Anička Nehodová 1.oddíl

Titulek naše zlato

Odpovědět

Těším se na Tebe, buď opatrná i v těch posledních dnech, ať se ve zdraví setkáme - vzpomíná babička V

Datum 25.07.2023

Vložil Julinka Kalivodová, 3.oddíl

Titulek 6.obří pozdrav

Odpovědět

Ahoj Julinečko, děkujeme za krásný dopis. Psala si že se ti stýská, ale my s mámou chodíme do práce a ty si určitě moc užíváš s kamarády, takže žádné stýskání. Pořád říkám mámě, jaká jsi statečná, jak si sjížděla černou sjezdovku. I když musíme přiznat nám se taky stýská :) Pořád přemýšlíme co asi děláš. Měj se moc hezky, kočičko naše...

Datum 25.07.2023

Vložil Karolínka Ptáčková , 3.odd

Titulek

Odpovědět

Ahoj Kájinko, tak si představ, že jsme na tom výletě s taťkou pěkně zmokli :)) Bylo to velké dobrodružství na hradě Krašov - těš se na fotky :) Moc mi tady u nás v bytě chybíš. Jsem tu se všemi plyšáky , ale stejně se nemůžu dočkat, až se mi vrátíš.
Přeju dobrou noc a zitra hezký den! Pusu a velké objetí mámiš M.

Datum 25.07.2023

Vložil Tomáš (2. oddíl) a Ondra (6. oddíl) Korýdkovi

Titulek Pozdrav z deštivé Prahy

Odpovědět

Ahoj kluci, tak už se to blíží....Za pár dní se opět uvidíme. Užijte si poslední dny, snad vám tam moc neprší. Už se na vás mooooc těšíme. Mamka a taťka.

Datum 25.07.2023

Vložil Barča Vyklická

Titulek Más o menos el final

Odpovědět

Hola Bar, así que las últimas noticias, está llegando a ti ... Hoy cociné carne con zanahorias y está delicioso. Mañana iré a Kašperky para comprobar qué hay de nuevo. Sandy y Clea comen peras todo el día, se acuestan debajo de un árbol y esperan a que algo caiga. Malfoy no dice nada y parece bastante enojado. Que tengas un buen día. El Papón "zanahorias"

Datum 25.07.2023

Vložil Isabelka Tichá, odd. 3

Titulek Ahoj Isabelko

Odpovědět

Ahoj miláčku,
jaký jsi měla dnešní den? Já byla ráno na EKG u paní doktorky. Vše je relativně v pořádku. Odpoledne jsem pak jela ještě do práce. Teta Kristýnka a Laurinak jely se mnou. Laurinka byla nadšená z jízdy na eskalátorech :DD .... lepší než dětské hřiště :D.
Už jen pár dní, zlatíčko! Moc se na Tebe těším! Pusu. mamka

Datum 25.07.2023

Vložil babi a Renda Zliv

Titulek Terka Hubálková

Odpovědět

Ahoj Terko, posíláme krásný pozdrav ze Zlivi. Už se ti to krátí, máš to za pár. Tak si to ještě pořádně užij. Měj se hezky pa.

Datum 25.07.2023

Vložil Terezka Dlouhá

Titulek pozdrav od mamky

Odpovědět

Ahoj Terezko, tábor se překulil do druhé půlky. Ještě naplno užívejte a přeji at Vás počasí moc nezlobí - tento týden už není předpověď tak příznivá. Ale tady bych tedy déšť brala všema deseti - je potřeba zalít zahrádku. Už dozrávají broskve, můžeš se těšit i na borůvky a už se dokonce začaly kulatit i melouny. Pusu a pa mamka.

Datum 25.07.2023

Vložil Kuba vedoucí 4. oddílu

Titulek Přání

Odpovědět

Jeeee, Kubo, abychom na vás nezapomněli!!!
I vám, samozřejmě všechno nejlepší k svátku.
Prosím, pozdravujte i vedoucí Kristýnku, jak koukám, ta měla svátek včera.
Všem hodně štěstí, zdraví a užívejte!

Datum 25.07.2023

Vložil Andulka Nehodová 1. oddíl

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Ahoj Andulko,
tak dnes už je úterý a za pár dní se uvidíme. Hrozně to letí. Každý den si prohlížím fotky, abych viděla jak se máte. Včera jsem tě ale na žádné neviděla, tak snad jsi se na přespávačce v lese nerozpustila v dešti :-) Moc se na tebe těšíme. Měj se báječně, pusu máma a táta

Datum 25.07.2023

Vložil Ondra Nehoda 4. oddíl

Titulek Pošta

Odpovědět

Ahoj Ondrášku,
tak dnes už je úterý a za pár dní se uvidíme. Hrozně to letí. Každý den si prohlížím fotky, abych viděla jak se máte. Babička Klára se divila, že jí neodpovídáš na vzkaz :-) No úplně jí nedošlo, že pošta funguje jen směrem k vám :-) Napiš babičkám prosím ten pohled, ať mají taky radost. Měj se báječně, pusu máma a táta

Datum 25.07.2023

Vložil Kája Ptáčková, 3.odd

Titulek Z Prahy

Odpovědět

Milý broučínku náš, přejeme ti krásný den z Prahy. Pohled jeste nedorazil.
Dopoledne jsem pracovala a teď mě tatin vyveze na hrad Krakovec

Datum 25.07.2023

Vložil Kája Ptáčková, 3.odd

Titulek Re: Z Prahy pokračování

Odpovědět

Na hrad se mi moc nechce, ale co nadělám.
Zase zlobí odesíláni zpráv, tak to zkrátím.
Coco a bratranek se nemůžou dočkat, až prijedeš! Pusu mamka a tatka .

Datum 25.07.2023

Vložil Honzík Zámečník 2.oddíl

Titulek Pro Honzíka

Odpovědět

Ahoj janku, včera jsem ti psal pozdě, tak tu zprávu dostaneš asi až dneska. Budeš mít tedy dvě. Vím, že jsi nechtěl, aby jsme ti často psali, ale chceme tě s maminkou jen pozdravit. Ve čtvrtek se vracíme domů, abychom ještě douklidili po malování a příští týden už budeme všichni na Malino Brdo, na našem oblíbeném hotelu. Když budeme mít štěstí, potkáme i medvěda. Měj se krásně, užívej si kamarádů. Vzpomeň na hochy od Bobří řeky. Pa, táta, maminka

Datum 25.07.2023

Vložil Lidunka Přádková 1. oddíl

Titulek hurrrá

Odpovědět

Ahoj Lidunko,
tak jsem dnes dostal pozdravy od tebe.Ten první jsi poslala 19 druhý taky devatenávtého.Asi se někde zasekl.Důležité je že mě udělaly velkou radost.Moc se na Tebe těším.Pusu.Táta

Datum 25.07.2023

Vložil Kuba Nedvěd

Titulek Všechno nejlepší k svátku!

Odpovědět

Čau Kubo, přeju všechno nejlepší k svátku, podle toho, co vidím na fotkách si to tam fakt užíváš! V neděli se uvidíme, tak mi to budeš všechno vyprávět - budu zvědavá :-D
Oslav svátek a měj se krásně!

Teta Jáňa

Datum 25.07.2023

Vložil Kuba Medvěd, 4. oddíl

Titulek Tajem

Odpovědět

--/../.-../-.--//-.-/..-/-.../---//
.--./.-././.---/..-//-/..//...-/..././----/-./---//-.-/.-./.-/.../-././/-.-//.../...-/.-/-/-.-/..-///
.../-/../.--./.-/-./---/..-//.--./..-/.../..-///
-/./-/.-//..../.-/-./.-///

Datum 25.07.2023

Vložil Majda 1.oddíl

Titulek pozdravy pro naší tábornici

Odpovědět

Ahoj Majdi, tak jakpak se máš? Jaké máte počasí? Tady u nás včera pršelo a dnes to moc nevypadá lépe. Míša říkala, že ti k svátku poslala taky balíček, tak by ti prý měl přijít snad zítra, no uvidis. Jinak doufáme, že jsi se hezky rozdělila s kamarády. Posíláme ti mnoho pozdravů a těšíme se na tebe, pa posíláme pusu , máma a táta

Datum 25.07.2023

Vložil Julinka Kalivodová, 3.oddíl

Titulek 5.obří pozdrav

Odpovědět

Ahoj Julinko, všichni tě moc zdravíme a musíme ti napsat, že se nám na poslední fotce moc líbila barevná kombinace půjčené zelené triko, tyrkysové šortky a ty samé barvy na šátku. supeeer model - těšíme se na vylíčení k jaké hře to patřilo. Dál si užívejte a hezké dny . táta a máma a Mia a Lili

Datum 25.07.2023

Vložil Ondra Buček, 4.oddíl

Titulek Pozdrav od mamky

Odpovědět

Ahoj brouči,
posílám zas pozdrav z práce. Koukám každý den na fotky, je to tam paráda! Akorát do schránky mi furt nic nepřišlo :))) ale to nevadí, hlavně, že se dobře bavíte.
Já už vymýšlím a dělám plány na příští týden na Moravu, ale uvidíme taky podle počasí. Možností tam máme spousty!
Tak už jen pár dní a uvidíme se, mooooooc se na tebe těšííím!
Posílám pusiny, pááá, mamuša

Datum 25.07.2023

Vložil Kuba Nedvěd 4. oddíl

Titulek Přání

Odpovědět

Ahoj Kubi, přejeme ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku a posíláme hubany! Babička a Děda Barylovi

Datum 25.07.2023

Vložil Lidunka Přádková 1. oddíl

Titulek hurrrá

Odpovědět

Ahoj Lidunko,
Už jen 4x se vyspíš a už se uvidíme.Jen doufám že s náma budeš chtít být a nebude to s náma taková nuda.Mám tě moc rád.Pusu.Táta

Datum 25.07.2023

Vložil Šarlotka - 5.ODD.

Titulek Krásné ráno

Odpovědět

Ahoj andílku , tak jak se vede? Věříme, že dobře . Počasí máte celkem fajn a těch akcí . Koukám, že ručička je O.K. Tak to jsme rádi. Jinak u nás je vše v pořádku , děti nezlobí a tebe už brzy také uvidíme:) Posíláme mnoho pusinek a ještě nezapomeň, že tě moooooooc milujeme . Táta, máma a děti

Datum 25.07.2023

Vložil tábornice Liduška - 1. oddíl

Titulek Kamarádi

Odpovědět

“Osobní přítel?” zkoušel Vogon výraz, který nedávno někde zaslechl. “Ach ne,” odpověděl zlehka Halfrunt. “Příslušníci mé profese nenavazují osobní přátelství.” “A tak,” chrochtl Vogon, “profesionální nezaujatost.” “Kdepak,” ujišťoval ho Halfrunt vesele. “Prostě jenom nevíme, jak na to.”

Věřím, že víš jak na to a s Andulkami se stále kamarádíš. Doufám, že si našla i spousty nových kamarádů. Nezapomeň si na ně vzít kontakt pro případ, že je budeš chtít vzít na nějakou z našich "výprav".

Pac a pusu, maminka

Datum 25.07.2023

Vložil Liduška Přádková 1.oddíl tábor Bobřík

Titulek úterý

Odpovědět

Milá Liduško,
u nás už 2 krát pršelo. Trochu se ochladilo. Přeji ti pěkné zážitky
a těším se na tebe. Měj se hezky, líbám tě a objímám, babička.

Datum 24.07.2023

Vložil Fanda 6.oddíl

Titulek Pro Fandu ze Kbel

Odpovědět

Ahoj Franti, zdravíme z Nouzova, kde se pomalu zabydlujeme. Jinak Spartička vstoupila do ligy vítězně, se Sigmou 2:0, oba góly=Šulo⚽️ Moc na tebe myslíme a těšíme se na tebe v sobotu , uteče to jako voda. Pa a pusu od mamky a taťky

Datum 24.07.2023

Vložil Ivča 3.oddíl

Titulek Pro Ivču ze Kbel

Odpovědět

Milá Ivčo, děkujeme za pohled, který nás moc potěšil, dnes přifrčel. Zprávu ti píšeme už z Nouzova, zabydlujeme se a myslíme u toho na vás. Občas se nám taky zasteskne, ale víme, že to už nebude na dlouho a moc se těšíme na sobotu, až na sebe skočíme

Datum 24.07.2023

Vložil Vojta Morávek 4. oddíl

Titulek od dědy a babičky

Odpovědět

Ahoj Vojto, jsme teď na několik dní v Praze, tak jsme mohli na počítači pro Tebe udělat speciální pohled. Měl by ti přijít ve středu. Užívej si tábor.
děda a babička

Datum 24.07.2023

Vložil Kuba Nedvěd, 4. oddíl

Titulek Krásný svátek

Odpovědět

Milý Kubí, přejeme ti všechno nejlepší k svátku! Posíláme velkou pusu, štípanou!!!
Doufáme, že se máš pořád tak fanfárově a těšíme se na tebe. U nás všechno v pořádku, všichni tě moc a moc pozdravují! Táta v práci vyfásnul malování, tak chodí domů bílej jak sněhulák ;-) Já mám dovču, ale pondělí a dnes ještě sedím chvílema u počítače. Oňďa se má taky fajn, se vším mi tu pomáhá, asistent náš :-)
Tak ať ti vše jde a užívej!
Máma, táta a Oňďa

Datum 24.07.2023

Vložil Justynka a Adinka

Titulek Pro sestřenice

Odpovědět

Ahoj Justy a miminečko, zdravíme ze slunné Itálie. Už jsme zase na pevnině. Plavbu jsme si náramně užili, budeme vám v Hods. vyprávět. Teď už budeme cestovat po Itálii, zatím ještě nevíme jak dlouho, ale jisté je, že se uvidíme u babičky. Teď sedíme u protikomárové svíčky, já jsem z ruky vyložil žoliky a myslíme na vás, co asi tak děláte. Sledujeme instagram a je vidět jak si to všichni užíváte. Jsme zvědaví, jaká byla přespávačka v lese a jak jste zvládly noční etapu

Datum 24.07.2023

Vložil Justynka a Adinka numero 2

Titulek Re: Pro sestřenice

Odpovědět

Protože jsem se velmi houževnatě rozepsal, nevešlo se mi to do jedné zprávy, takže pokračujeme directly za slovem etapa:

Datum 24.07.2023

Vložil Justynka a Adinka numero 2

Titulek Re: Pro sestřenice

Odpovědět

Protože jsem se velmi houževnatě rozepsal, nevešlo se mi to do jedné zprávy, takže pokračujeme directly za slovem etapa: . S Elli, tetou a se strejdou držíme palce, že vyhrajete a že z tábora dovezete nějakou kořist. Se sklenkou vína a Birra Moretti zdravíme a přejeme krásný zbytek tábora.
Já, Elli, Sabi a strejda Péťa.

Datum 24.07.2023

Vložil Vojtěch Morávek

Titulek čau Vojto

Odpovědět

tak už ti vyrostlo rajče. necháme ti ho na keříku ať si ho sám sklidíš:-) u nás už je zase pracovní týden, já se vzpamatovávám z té jízdy n a kole, Jolanka se vrátila z chaty a Anežka z vody ale už je zase v čudu. od zítřka jedou holky k babičce a do čtvrtka tu budeme sami s Lordíkem. tak se měj krásně a zase ti posílám pusu. máma

Datum 24.07.2023

Vložil Filípek 2.oddíl

Titulek Pro Fílu Nojbíczka

Odpovědět

Ahoj Filípku,
koukali jsme na tvé fotky z raftu a jsme rádi že se ti to líbilo.
Užívej si klidu bez rodičů a pozdravuj Mišku.
Pa táta a máma.
PS: Těšíme se na Vás.

Datum 24.07.2023

Vložil Honzík Zámečník 2.oddíl

Titulek Pro Honzíka

Odpovědět

Ahoj janku (nefunguje mi velké j), jaké bylo spaní pod širákem? Určitě velké dobrodružství. Ale už jsi zkušený táborník, takže pro tebe nic nového. S maminkou jsme na Moravě, dnes jsme měli velký okruh na kole. Máme velkou radost, jaký tam máte pestrý program, tak si to užívej, těšíme se, až nám budeš vyprávět. Zatím ahoj, zdraví táta s maminkou

Datum 24.07.2023

Vložil Adriana Ampule

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Čusík Bobřice

Datum 24.07.2023

Vložil Ampule

Titulek Re: Pozdrav

Odpovědět

Píšu vzkaz a odešle se jen pozdrav. No tak to zkusím ještě takto. Balíček máš na cestě. Těším se na tebe a s Bibi posílám hudlana. Papa a užívej

Datum 24.07.2023

Vložil Andulka Nehodova 1. Odd.

Titulek Pondelni pozdrav

Odpovědět

Ahoj Andulko,
Prave nakladame posledni veci a jedeme na Bilou horu. Stehovaci masakr. Doufam, ze ti dnes dosel balik a pochutnas si na dobrutkach. Pac a pusu, mama a tata

Datum 24.07.2023

Vložil Isabelka Tichá, odd. 3

Titulek Ahoj miláčku

Odpovědět

Ahoj miláčku, dnes u nás byli kluci z práce. Plot už začíná vypadat jako plot :). Kukisek je zalezli v domečku. Je mu horko.
Už jen pár dní, miláčku,.... Těším se. Posílám pusu a objetí :-* mamka

Datum 24.07.2023

Vložil Ondra Nehoda 4.odd

Titulek Pondeli

Odpovědět

Ahoj Ondro,
Prave nakladame posledni veci a jedeme na Bilou horu. Stehovaci masakr. Doufam, ze ti dnes dosel balik a pochutnas si na dobrutkach. Pac a pusu, mama a tata

Datum 24.07.2023

Vložil pro Kačku Proškovou - 9.oddíl

Titulek pozdravy z domova

Odpovědět

Ahoj piškote! bedlivě sleduji fotky a málo tě vidím na etapových hrách. Doufám, že se zapojuješ. Chápu, že tě nenajdu u psího vystoupení, ale jinak by ses měla zapojit :-). Ale někteří byli velmi odvážní, když šli do boje se psem... ale věřím, že to není nic pro tebe. Jinak se už na tebe moc těšíme. Hlavně na vyprávění, jako vždycky. Doufám, že jsi dostala proviant a dávej pozor, aby ti nebylo špatně.. Měj se krásně! Pac a pusu mamka.

Datum 24.07.2023

Vložil Pro Šimáka

Titulek Šimon Vochoc 4.oddíl

Odpovědět

Ahoj Šimonečkuu. Doufám že se ti tam líbí a vrátil si se v pořádku z puťáku. Půlku už máš za sebou, tak se těším až přijedeš domů. Ve čtvrtek teď jedeme jako parta do Chlumce oslavovat a jede s námi i Nellinka. Plánujeme že půjdeme na koupaliště tak snad nám bude počasí přát. A až přijedeš tak můžeš přijet k nám a i s Fandou půjdeme ven jasně že i s Nellčou nebo na zmrzku, jak jsem ti slibovala!! Pohled jsem furt nedostala, nemůžu se k tomu pořád dostat..ale neboj se, určitě ho pošlu tento týden! Na fotkách moc nejsi a je to škoda…ráda bych viděla nějaké krásné fotky tebe jak si to tam užíváš. Myslím na tebe a mám tě moc ráda, tak si to tam užívej a hlavně opatrně. Pozdravuje ségra a Fanda s Nellinkou!

Datum 24.07.2023

Vložil Mamka

Titulek Pro Matyho odd.2

Odpovědět

Ahoj Maty, dnes od Tebe přišel první pohled. Moc děkujeme. Na pokojík, ale budeš ještě muset počkat. Už to ale s taťkou řešíme. Posílám pusu a těším se na Tebe!

Datum 24.07.2023

Vložil mamka

Titulek Pro Tobika odd.6

Odpovědět

Ahoj Tobisku, dnes od Tebe přišel prvni pohled. Moc děkuji, že jsi napsal. Mám Tě moc ráda a těším se na Tebe.

Datum 24.07.2023

Vložil babi a Renda Zliv

Titulek Terka Hubálková

Odpovědět

Ahoj Terko, zdravíme ze Zlivi. Doufáme, že si to užíváš, už ti zbývá jen pár dní. Těšíme se na dopis. Doufáme, že už jsi ho napsala :-) Tak se měj moc hezky a posíláme velkou pusu a Perry pacičku.

Datum 24.07.2023

Vložil Anička a Kája Hrudníkovi

Titulek Pozdravení z Prahy

Odpovědět

Ahoj holčinky! Moc vás zdravím zase z Prahy. S tatkou jsme 3 dny jezdily po celém Bavorsku až jsem úplně ucyklovaná. :-) Chyběli jste mi, aby mě tatka tak nehonil :-) Doufám, že vás balíček potěšil a že jste všechno neslupli najednou a taky se podělily s kamarády. Moc se na váš a vaše vyprávění těšíme. Růžík i Pepík vás moc pozdravují! Velkou pusu posílá mamka a zbytek osazenstva vám mává

Datum 24.07.2023

Vložil Majda Vohlídalová, l. oddíl

Titulek Pozdrav od Míši a Matyho

Odpovědět

Ahoj Majdo,
posíláme moc pozdravů a doufáme, že si to užíváš stejně jako s námi v Itálii. Těšíme se, až se zase brzy uvidíme! Míša a Maty s rodiči

Datum 24.07.2023

Vložil mamka T a M

Titulek Pozdrav pro Tobiho a Matyho

Odpovědět

Ahoj kluci, právě jsem četla, že Vás oddíl byl na přespávačce v lese. Tak mě zajímá jestli jste šli také :-). A pokud ano, tak snad Vám nepršelo a parádně jste si to užili. To bude zážitků.
No, už za pár dnů mi budete všechno vyprávět. Moc se na Vás těším.
Pusu mamka

Datum 24.07.2023

Vložil Ondra Nehoda 4.

Titulek Pozdrav 2.cast

Odpovědět

Ondro, těšíme se, až k nám na par dni přijedete, také neco podnikneme a napeceme zase spoustu palačinek.Pusu babička Ivana a Honza

Datum 24.07.2023

Vložil Ondra Nehoda 4.

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Ahoj Ondro, doufám, že jsi ok a máte se dobře. Zábavy máte spoustu,jak vidim z fotoreportáží.
Musi to být moc zajímavé

Datum 24.07.2023

Vložil Andulka Nehodova 1.

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Milá Ani,tak už jste za půlkou pobytu na táboře.Doufam, že jsi vcera na spani venku nezmokla a
že jsi v pořádku.Uz ti chystám darecky k svatku a moc se těším, až
přijedete na pár dní k nám.Pusupusu babička Ivana a Honza

Datum 24.07.2023

Vložil Karolínka Ptáčková, 3.odd.

Titulek pozdrav Chrudimi

Odpovědět

Milá Kájinko, sedime s tatkou v Chrudimi na kávičce u Myší díry :) Těšime se, že at dorazime do Prahy, bude tam na nas čekat pohled od tebe. Dnes bude velké horko, snad si muzete dát v prubehu dne aspon spršku :)
Pozdravuj od nas Isabelku, pusu mamka a tatka

Datum 24.07.2023

Vložil Kubáňová Nikol 5.odd.

Titulek ❤️

Odpovědět

Ahoj Nyny,myslím na Tebe,už se vám to pomalu krátí,tak se opatruj,ať se mi vrátíš v celku :-D.,telátko moje milované.Posílám obejmutí,pohlazení a spoustu pusinek.Pa mamuška

Datum 24.07.2023

Vložil Jiri Kercl

Titulek Ahoj Justy

Odpovědět

Ahoj Justy, tak ja se dari udrzovat poradek v chatce? :) Koukal jsem na fotky, jak si to tam uzivate - taborak a zpivani, souteze, spani v lese. Tak uz zbyva jenom par noci a jedes domu. Tam se parkrat vyspis a vyrazime cela rodina na lod ;) Hezky si to tam uzij. Tatinek

Datum 24.07.2023

Vložil Vojta Lajtkep,4. oddíl

Titulek Hlavně, když je pohoda :)

Odpovědět

Ahoj Vojtí, koukám pořád na ty fotky a myslím, že je to tam super. Já bych jela hned. Spaní v autě s kidíkem super, moc se mu to líbilo a zase na tebe vzpomínal. Koupili jsme nový míč, ale jen takový ten gumový, tak jsme si s ním v kempu kopali a zase říkal, že si chce kopat s tebou. Máme tě moc rádi. Užívej si. A pošli koresponďáky, ať uděláš ostatním radost ;). Měj se. Mám tě moc ráda a už se fakt těším. Pa máma. Zdraví i strejda a Lilly ;)

Datum 24.07.2023

Vložil Jiri Kercl

Titulek Ahoj Adi

Odpovědět

Ahoj Adi, koukal jsem na fotky a je videt, ze si tabor hezky uzivas :) A taky jak jsi byla zachumlana ve spacaku pri spani pod sirakem. Uz jenom par noci a budes zase doma. A pak vyrazime cela rodina na lod ;) Tatinek

Datum 24.07.2023

Vložil Lidunka Přádková 1. oddíl

Titulek hurrrá

Odpovědět

Ahoj Lidunko,
dnes jsem zaspal a tak píšu až teď.Už jen 4x se vyspíš a už tu budeš.Mám tě moc rád a moc se těším.
Velkou pusu. Táta

Datum 24.07.2023

Vložil Pozdrav od mamky a taťky

Titulek Věrka 2.oddíl a Tom 8.oddíl

Odpovědět

Ahoj Věrko a Tome, dnes mám volno a jedu s dědou na pilu do Polep, budeme dělat na altánku dřevěnou střechu, plachta už se trhá. Už jsem nakoupila i ty okapy,takže Tom bude mít s taťkou práci. Koukám na fotky každý a ta zabáva co pro Vás vedoucí připravují musí být super.
Mějte se hezky , už to máte za pár.
Mamka s taťkou

Datum 24.07.2023

Vložil Majda 1.oddíl

Titulek povíkendová

Odpovědět

Ahoj Majdalenko, tak už máte první týden za sebou i s víkendem. Viděla jsem, že jste byli včera na koupaní a měli jste melouna, doufám, že chutnal :-) . Já celý víkend strávila u PC a dělala účetnictví a táta řezal a štípal to dříví, co jsme měli na zahradě. Takže jsi měla víkend každopádně hezčí ty . Moc na tebe s tatínkem myslíme a těšíme se na tebe. Já už tento týden začínám balit na Šumavu a až si tě vyzvedneme u autobusu, tak pojedeme rovnou ke Kadlecům. Jinak byla jsem ve spojení s Kájou a posílala jsem ji na tebe adresu. Posíláme pusu, pa táta a máma

Datum 24.07.2023

Vložil Týnka Gavlasová, 5. oddíl

Titulek Svátek

Odpovědět

Ahoj Týnečko,
Všichni ti přejeme všechno nejlepší k svátku!
Táta, máma, Kačka a babička

Datum 24.07.2023

Vložil Šarlotka 5 Odd.

Titulek Ahoj lásko,

Odpovědět

pořád a tebe myslíme. Akce tam tedy máte až až , tak to bude zase vyprávění na hodiny a hodiny a už se na to moc těšíme. Ten čas tak utíká a už jste se přehoupli do druhé poloviny. Nevěš hlavu a hurá do dalších akcí a dobrodružství. Moc tě pozdravujeme a myslíme na tebe. Všechny děti jsou oki - pche máma se stará, tak jak by nebyly:) Milujeme tě moc táta a máme a děti

Datum 24.07.2023

Vložil tábornice Liduška - 1. oddíl

Titulek Brýle

Odpovědět

Zalovil v kapse a vytáhl dva páry slunečních brýlí. Kromě toho nahmátl v kapse kus hladkého, tvrdého a velmi těžkého kovu. Vyndal ho z kapsy a překvapeně na něj zamrkal. Kde tohle sebral? Nasadil si brýle. Trochu ho rozladilo, že mu kovový předmět poškrábal jedno sklo. Ale stejně si s brýlemi připadal mnohem líp. Byly to dvoje superchromatické nebezpečností sluneční brýle značky Čučanta 200. Podporovaly příznivý návyk
zaujímat ledabylý postoj k nebezpečí. Při sebemenší známce nějakých nepříjemností skla zčernala, takže jste neviděli nic, co by vás mohlo znepokojit.

Viděla jsem, že plavecké brýle se našly a ty sluneční asi dnes budete potřebovat. Měj však oči, uši i srdce otevřené. Dávej na sebe i na ostatní pozor a užij si dnešní den. Budu se těšit na další nálož fotek.

Pac a pusu, maminka

Datum 24.07.2023

Vložil Liduška Přádková 1.oddíl tábor Bobřík

Titulek pondělí

Odpovědět

Naše milá Liduško,
raduji se, že máš tolik zážitků z tábora Bobřík. Možná si v paměti zaznamenáš vzpomínky na kamarády. Máte výborné programy. Přeji vám pěkný pobyt v chatové osadě. Máme tě moc rádi. Líbám tě a objímám, tvoje babička.

Datum 24.07.2023

Vložil Baru Vyklická

Titulek pro Baru Vyklickou od mámy

Odpovědět

Ahoj Baru,
koukla jsem na fotky, batikování triček a puťák už máte za sebou, takže dohrát etapovku a už je skoro konec tábora. Trochu se rozepíšu neb jsem ti dlouho nic nenapsala.
Jak jsem psala minule, šla jsem teď s Lenkou a psama čtyři dny České Švýcarsko a kousek Lužických hor (tam jsme jezdili na Naději), každý den tak 20 km, na pohodu, není to úplně rovinka :-) Původně jsme chtěli spát ve stanu, nakonec jsme vždy zbaběle:-) přespaly v nějakém penzionu. Tak možná příště. No a nakonec na mě ve chvilce nepozornosti skočila Sandy a já letěla i s tím velkým batohem na zem. Mám něco s kotníkem, belhala jsem se s pomocí Lenky, Ibalginu a větve jako hole v ruce na nejbližší nádražní zastávku, naštěstí jen 1,5 km. A pak vlakem domů. Ale noha furt bolí, našla jsem doma berle, tak s nimi chodím, zítra mě táta hodí na chirurgii.
Jak už psal tatínek "španělsky" Šíma vyhrál v sobotu na Malevilu golfový turnaj ve své kategorii (kategorie dle hendikepu, doma vysvětlím). Zahrál fantasticky, Pavlína psala prý jako kdyby dal v zápase 6 homerunů za sebou:-)
Moc tě pozdravují děda s babí, zítra přijedou do Modřan. Strejda Míra se vrátil z Portugalska, tak se dnes stavovali u nás, ale jen s Lukym, Anička jela do Sepekova.
Jo a Ivan z Eagles (tvůj dvorní řidič:-) má druhou vnučku, Aničku. Narodila se v pátek, tak až to půjde, půjdem se na mimi podívat.
Moc se na tebe těšíme, užívej prázdniny
Pusu mamka

Datum 23.07.2023

Vložil Barča Vyklická

Titulek Noticias

Odpovědět

Hola Bar, ¿cómo estás? Aquí hay algunas noticias. Mamá tiene una pierna dolorida. Sandy la tiró al suelo. Simon ganó un torneo de golf en Malevil. Ganó una botella grande de ron y está feliz. Principalmente por la victoria, pero incluso el ron lo hizo feliz. Así que disfruta de la última semana y Malfoy está deseando verte. El Papón "conejo"

Datum 23.07.2023

Vložil Pro Juli Kymlovou 5.oddil

Titulek Pozdrav od mamky a tatky

Odpovědět

Ahoj Juliku, dnes ti mamka zabalila a poslala balik a půjde co nejrychleji, snad tam najdeš něco co ti chutna..:) a rozděl se v chatce s ostatními.. doufáme ze te prst moc neboli a bude to v pohodě.. Kocky jsou rádi, ze jsme doma a není tu s nimi Kuba sám :)) Už se na tebe těšíme! A přesně za 14 dni budeš na vysnenem koncertě. Máme te rádi! Mamka a taťka

Datum 23.07.2023

Vložil Isabelka Tichá, odd. 3

Titulek Ahoj miláčku

Odpovědět

Ahoj lásko moje, jaký jsi měla dnešní den?
Tolik se na Tebe těším! Už jen 6 dní! Huraaa :) Posílám pusu, mamka

Datum 23.07.2023

Vložil Kuba Nedvěd 4.oddíl

Titulek Chýně

Odpovědět

Ahoj Kubí. Dnes fotky ze včerejší hry Casino. Tatínek se ptá, jestli nepotřebovali nějakého servisního technika, jako je tatínek? Jestli vám v tom Casinu vše fungovalo, jak má. ;-D Jinak my se máme dobře, Ondrášek se mi zas nastěhoval do postele i se všema plyšákama, pomoc!!! Zas tu chodí a celý dny nám prozpěvuje. Pouští si písničky z tabletu a učí se texty. Uplně jsme s tátou koukali, kolik už jich umí! Na táboře se mu líbilo, že měl někdo ukulele, tak jsme mu dnes jedno dětské pořídili ;) Tak se těš :-D
Snad bylo u vás hezky jako tady a užil sis to. Měj se krásně a posíláme pusy.
Máma, táta a Onďa

Datum 23.07.2023

Vložil Andulka 1. oddíl

Titulek pozdrav

Odpovědět

Ahojky Andul, jak je na táboře ???? Co celé dny děláte ??? Napiš, ať vím !!! A také se blíží Tvůj svátek - co by Tě potěšilo za dárek ??? Pac a pusu babi

Datum 23.07.2023

Vložil Ondra 4.oddíl

Titulek pozdrav

Odpovědět

Ahojky Ondrášku, jak je na táboře ??? Předpokládám, že jen a jen bezvadně !!!! Hrajete nějaké hry ??? Učíte se "přežívání v přírodě" ? A máš nějaké nové kamarády ? Všechno mi to napiš, ať vím !!! Pa babi

Datum 23.07.2023

Vložil Andulka Nehodova 1. Odd.

Titulek Nedelni pozdrav

Odpovědět

Ahoj Andulko,
tak utekl zase dalsi den a my jsme uprostred stehovani. Kuchyn i koupelna uz jsou prazdne a zitra spime poprve u babi. Tvuj pokoj je jak kvetinarstvi, dala jsem tam vsechny kytky :-) Mej se krasne, uz se na tebe moc tesim. Pusu mama

Datum 23.07.2023

Vložil Ondra Nehoda 4.odd

Titulek Nedelni pozdrav

Odpovědět

Ahoj Ondro,
tak utekl zase dalsi den a my jsme uprostred stehovani. Kuchyn i koupelna uz jsou prazdne a zitra spime poprve u babi. Samozrejme nesmim zapomenout na fotbalove zpravodajstvi. Vcera porazila Slavie - Hradec Kralove 2:0. Mej se krasne, uz se na tebe moc tesim. Pusu mama

Datum 23.07.2023

Vložil Majdalenka Vohlidalova 1.oddil

Titulek 1.oddil

Odpovědět

Ahoj Majdalenka,zdravíme Tě z Bucku,myslíme na Tebe jak si tam užíváš,přejeme Ti k svátku hodně štěstí,pohody, ať se Ti vše daří jako dosud,jsi naše šikovné zlatíčko,mějte se tam moc hezky a těšíme se na Tebe,pa baví a děda a pejskové Deniska a Belinka

Datum 23.07.2023

Vložil Týnka Gavlasová, 5. oddíl

Titulek Pozdrav

Odpovědět

Ahoj Týnečko,
Tak už jste se přehoupli do druhé půlky. Podle fotek a videí to vypadá, že se parádně bavíte.
Kačka brigádu nefeeluje, přecijen je to práce, ale zítra už kde s Johčou, tak snad to ty dva týdny ještě přežije.
Pac a pusu, táta a máma