28.02.2020 + 29.02.2020

28.02.2020 23:48

Končíme, závěrečná...

Je to tak, už je zase čase jet domů. Nechce se nám. Děti musí do školy, dospělí do práce a také je třeba uvolnit místo dalším. Opouští se to tu těžko, protože i na dnešek nám Krakonoš dosti nasypal. Za poslední 3-4 dny to bylo bezmála 20 centimetrů prašanu! To je paráda, ne? A co, těšíte se na ty svoje ratolesti? To je dobře. Je však potřeba, abyste si je zítra vyzvedli. Plánujeme příjezd ve 12:00 na ČS MOL před Prahou a 12:30 na konečnou tramvají v Řepích. Prosíme o dochvilnost, dítka pak nevěřícně koukají, kde jste. ;-) Při příjezdu autobusu buďte trpěliví, nejdříve je třeba rozdat nepoznané ztráty a nálezy. Pokud se podíváte do fotogalerie, můžete předejít dlouhému rozdávání tím, že se ozvete hlavní vedoucí. Děti mají v batůžku také přibalené lékařské potvrzení a kartičku pojištěnce. Toť snad vše organizačního, teď je třeba si říct, jaké to bylo dneska.

Dopoledne tradiční lyžovačka do vyčerpání sil a odpoledne konec etapovky. O tu se nám postaral šikovný Hans. Máchali jsme se ve sněhu a pomáhali hledat cestu do Arendelu. Pak už byla večeře, po které se vyhodnotil úklid a etapová hra. Někdo byl nadšený, někdo méně. Ale nebylo by vítězů, kdyby nebylo poražených. Vše jsme zakončili diskotékou. Informace k příjezdu máte, tak teď už se jen hezky vyspat. 

P.S.: Bonboniéry, květiny a víno nám nenoste. Budeme rádí za trvanlivé potraviny, respirátory a dezinfekční prostředky...;-)

Zpět