28.10.2017 - Pevnost jsme dobyli, zlato vezeme domů!

28.10.2017 20:24

Sláva nazdar výletu, pevnost jsme dobyli, už jsme tu!

Ráno nás za okny čekalo velmi deštivé a chladné počasí, ale nám to náladu nezkazilo! Hned po ranním úklidu a snídani jsme si šli zahrát keškovanou. Děti se rozdělily do skupinek a společně se snažily získat co nejvíce barevných papírků s čísly.

Hlavní a nejdůležitější část programu přišla na řadu ale až odpoledne! Děti se vydaly na trasu do lesa, kde se snažily získat poslední klíč a indícii, která by jim dopomohla k získání pokladu. Skupinky uhráli ještě nějaké body a tak to s výsledným pořadím pořádně zamíchalo. Závěrečným úkolem byl očekávaný sběr zlata. Heslo k otevření pokladnice uhodly všechny skupinky a tak o zlato nebyl nikdo ochuzen. Některé skupinky nasbírali i 15 kg zlata a tak většina týmů slavila velký úspěch.

Po večeři přišlo na řadu vyhodnocení. Na prvním místě se umístila skupinka s názvem tygři a spolu s týmem šikmoocí tygři, kteří se umístili na druhém místě obdrželi závodní trička s logem tygra na památku. Společně se tak zapsali mezi historicky nejlepší závodníky, kteří kdy v pevnosti Boyard soutěžili.

Tak zítra naviděnou už se na vás moc těšíme

Vaši bobříci

PS: Zítra nás čekejte cca v 11:30 na parkovišti u McDonald - Praha 6 Řepy (na rohu ulice Makovského a Skuteckého)


Zpět