Podzimní tábor

 

25.10.2014

Milí rodiče, do Svatého Štěpána jsme dorazili v pořádku, cesta byla pohodlná a krátká. Po vybalení věcí a zdravotnickém filtru jsme si prošli okolí a zamířili na večeři. Po té už následovala a stále trvá uvítací diskotéka s hrami, tancem a zábavou. Přejeme dobrou noc a zítra opět podáme hlášení, jak jsme se měli.

P.S.: Nezapomeňte si přeřídit čas o hodinu zpět. ;-)

 

26.10.2014

Dobrý večer z Cheznovic. Dnes dopoledne nás vítalo sluníčko a úvod do celopobytové hry. Po kratičké procházce v lese jsme se vrátili k objektu, kde nás čekali: Elf, Skřítek, netopýr, pavouk a dvě víly. Vysvětlili nám, co se ve zdejších lesích stalo. Královně lesa Zlobě se ztratilo srdce a potřebuje ho najít. S sebou stále vodí svého bodyguarda zlobra Krutona Maggiho. Zloba počítá obyvatele, proto jsme kvůli zmatení vyrobili nějaké další. 

Po obědě a poledním klidu jsme šli skotačit do lesa. Poodporovalo nás teplo produkované sluníčkem. 

A co bylo večer? Bojovka po stopách netopýra! Děti v soutěžních skupinkách musely v lese najít trasu podle zvuků, k tomu jim pomáhali malí netopýří visící na stromech. Všichni se vrátili v pořádku.

V tuto dobu již všechna drobotina spí. Bobříkův organizační tým ještě ladí detaily na zítřejší den. Přejeme vám všichni dobrou noc! :-)


27.10.2014

Dobrý večer! Dnes ráno děti vstávaly plné zážitků ze včerejší večerní hry. Dopoledne nás čekalo plno her uvnitř budovy. Utíkali jsme před netopýry, chodili přes lávu, bránili se útoku zlobrů, nacházeli ztracené boty, skákali přes příkop a mnoho dalších. 

Po obědě a siestě nás sluníčko vyvedlo ven a pobíhali jsme po místních loukách či lesích. 

Večer jsme měli kulturní. Všechna dítka si v soutěžních skupinkách nacvičila divadelní představení, které hodnotila zkušená porota. O zábavu bylo postaráno také díky následným hrám a vytoužené diskotéce. Na parketu tanečnice a tanečníci soutěžili o sladké ceny. Nebylo človíčka, který by chtěl jít spát, ale nedalo se nic dělat, musíme přeci sbírat energii na další dny.

Dobrou noc.


28.10.2014

Dobrý sváteční večer! Dnes dopolodne jsme pomáhali vílám podpořit jejich inteligenci, neboť si nevěděly rady s mnoha úkoly. Rébusy, hádanky, básničky atd. však děti hbitě a s přehledem zvládly. 

Odpoledne za svitu sluníčka probíhal program ve zdejším okolí, všichni jsme se krásně proběhli a soutěžili o skvělé ceny.

Po setmění bobříci utvořili dvojičky a po svíčkách se vydali do lesa najít srdce královny. Všem se to podařilo a po krátké pohádce se šli uložit do doupat, kde se oddávají slastnému spánku. 

Zítra již jedeme domů, proto nás, prosím, čekejte v 17:00 u McDonald´s v Řepích.

Dobrou noc.

P.S.: Ve fotogalerii je odkaz na fotky z pobytu