Podzimní tábor 2015

 

28.10.2015 - Bobříci zdraví z Cheznovických lesů!

Z probouzející se Prahy jsme vyrazili přímo do objetí pestrobarevných podzimních pohádek. Po krátkém seznámení se zdejší florou a faunou naše bobří parta nezahálela a našla si nové kamarády v podobě Mickey Mausů, mimoňů, růžových podmořských hvězd, žluté televizní rodinky a mumií (i Transylvánie prý o sobě dá vědět). Ti pro nás na uvítanou přichystali tvořivý program, ze kterého jsme si odnesli odznaky čestných členů filmového ateliéru a jiné tematické dekorace. A než poslední z nás stihli odložit barevnou fixu, hned jsme utíkali předvést svým kamarádům své taneční dovednosti na parket pod světly stroboskopu. Kulturní únava na sebe nenechala dlouho čekat a my jsme se, plni očekávání  z budoucích zážitků a dobrodružství, svalili na čerstvě ustlané kavalce!:)


29.10.2015 - Zdravíme ze svatoštěpánských filmových ateliérů!

Naše první zasněné Cheznovické ráno, jsme čerstvě odpočatí, podali během zahajovací etapy pomocnou ruku našim novým kamarádům – mimoňům!  Ta proběhla ve znamení fyzických dovedností, intelektu, ale i obyčejné šikovnosti. Po vydatném obědě a náležité rekreaci jsme zdejší lesy poctili svou návštěvou při příležitosti znalostního orienťáčku. Po návratu zpět do naší chaloupky na nás čekalo velkolepé překvapení v podobě domácího multikina a zhlédnutí filmu Sedm krkavců, který jsme sledovali se zatajeným dechem. A co se, vážení, dělo po večeři? Spikli se proti nám upíři, zombíci, mumie a jiné postavy z animáku Hotel Transylvánie. Noční randevue v temném lese při svíčkách jsme s radostí absolvovali. Dobrou noc, milí drazí – zaznělo krátce po našem příchodu…J


Ps.: Na fotografické zvěčnění našich zážitků se již  můžete podívat na našich stránkách.

 

30.1.2015 - Posíláme pozdravy z, všemi barvami hrajících, hájů brdské pahorkatiny!

Ráno, ráno, raníčko vstali jsme a po marmeládou oslazené snídani jsme se vrhli na výrobu animovanými filmy inspirovaných předmětů každodenní potřeby. V kurzu byly mimoňské rukavice, fešácké ponožky, držáky na tužky, ze kterých se na nás usmíval samotný Spongebob, či dokonce doplňovací krabičky na papírové kapesníky. Poté nás čekal další vědomostní orienťák, který nám tentokrát zamotal hlavičky hlavolamy a hádankami. Po návratu domů jsme se posilnili obědem, chutnalo nám, ale jedna věc přece jen chyběla – dezert. A tak jsme se rozhodli, že si uděláme perníčky a sami si je i ozdobíme, co povědět… dobrota! Večerní čas kultury jsme vyplnili vlastními interpretacemi kultovních filmů, za které nás hodnotila odborná porota v čele s Richardem Gerem, Jennifer Aniston a Adamem Sandlerem. Pak přišla diskotéka… lásky čas!:)


31.10.2015 - Podzimní bobřík – ahoj!

Náš den začal závěrečnou etapou, která probíhala pod taktovkou žluté rodinky – Simpsonů. Kreativita, logika i sport, každý při etapě předvedl svou šikovnost a dovednost po svém. Poslední kolo turnaje ve stolním tenisu rozeznělo svatoštěpánskou jídelnu hlasitým potleskem. Účastníci však neusnuli na vavřínech a hned po obědě se střemhlav pustili po zapeklité stezce poslední orientační soutěže, která tentokrát dala zabrat naší paměti. Sjezd režisérů animovaných filmů završovalo vyhlašování těch nejúspěšnějších a samozřejmě i odměnění všech ostatních snaživců. Po večeři přišla poslední noční bojovka, kde jsme si pořádně otužili nervíky! A jelikož nám na cestu hrozivě svítily vyřezávané dýně, tak jsme si nakonec na nich i pochutnali a po příchodu jsme si dali dýňovou polévku. Ta nás pořádně prohřála na dobrou noc!:)


Ps.: A zítra se na vás, vážení, těšíme v 11:30 v Řepích!:)