Zimní tábor 2017 - Vítkovice

4.2.2017 

Drazí rodiče a přátelé našeho spolku. První akce tohoto roku je úspěšně zahájena! Cesta do Vítkovic v Krkonoších byla příjemná. Celou cestu jsme mohli pozorovat zasněženou krajinu a o to víc se těšit do hor. Dorazili jsme v pořádku a v chatě nás přivítal přívětivý personál, který již známe z loňska, chutným obědem.

Při poledním klidu jsme si vybalovali věci  a následně jsme se věnovali společnému programu. Součástí tohoto odpoledne bylo i představení celotábové hry. My totiž vzhledem k počasí máme DOBU LEDOVOU! Představily se nám hlavní postavy známého animáku a dokonce i explodovala sopka. :-)

Po večeři jsme si připomněli příběh úspěšným filmem, po jehož promítání se dětská část našeho uskupení vydala ke spánku. Zítra nás čeká lyžování, na které se již velmi těšíme. Večer se znovu ozveme zde.

 

5.2.2017 

Tak už jezdíme! Dnes ráno jsme vyrazili na kopce v okolí Vítkovic. Počasí nám připravilo zajímavé hrátky s mlhou. Všichni jsme se pak v pořádku vrátili na Hadovku, kde nás čekal oběd. Polední klid jsme využili k řádné regeneraci a hurá na etapovou hru. Ta dnešní byla inspirována prvním dílem slavného animáku. Děti se mohly venku tedy starat o malé "miminko" a zachránit jej v nehostinných podmínkách.

Večer jsme si pustili druhý díl, díky kterému jsme se naladili na zítřeší odpolední hru. Dopoledne půjdeme lyžovat a již nyní nabíráme síly.

Děkujeme za příspěvky na webu a doporučujeme zhlédnutí fotek, které jsou v galerii.

 

6.2.2017 

Třetí den v Krkonoších se vydařil a my jsme dopoledne mohli vesele lyžovat. Sníh byl příjemný a počasí též. Po lyžovačce jsme se občerstvili obědem, odpočinuli si a mohli se věnovat etapové hře. Ta dnešní se odehrávala v duchu druhého dílu filmu. Vše se konalo venku na čerstvém vzduchu. :-) 

Dále jsme si zahráli hry v chalupě a už už nás čekala večeře, po které jsme se oblékli a vydali se vstříc večernímu dobrodružství venku. O zábavu tedy bylo postaráno hojně. 

Zítra je odpočinkový den, takže proběhne etapová hra, procházka a regenerace před další skvělou lyžovačkou.

 

7.2.2017 

Zdravíme z odpočinkového dne. Dnes ráno jsme si o hodinku více přispali, což bylo velmi příjemné. Dopoledne jsme si zahráli etapovou hru venku. Dnes jsme hledali veverčákův žalud, jezdili na krách, kličkovali mezi gejzíry atd.

Odpolední program byl v chalupě, hráli jsme veselé hry, soutěžili i dospělí. Byla to veliká zábava a jistě to bude vidět i na fotografiích. Po večeři jsme si pustili třetí film. Ten v tuto chvíli stále běží.

Zítra budeme opět lyžovat a moc se těšíme.

 

8.2.2017 

Dobrý večer! Dnešní den byl oproti včerejšímu relaxu jasně náročnější. Dopoledne jsme strávili na lyžích. Všichni už jezdí na vleku, což je skvělé. Část naší výpravy byla na lanovce, zbytek na kotvě.

Odpoledne se konala etapovka. Tentokrát měly děti za úkol vytvořit si pořádnou pirátskou loď ze sněhu. Všechny lodě se povedly a jsou pro vás také důkladně zdokumentovány. Po tomto jsme vzali boby, pekáče, lopaty a všelijaké kluzáky, abychom se mohli oddávat výborné zábavě.

Po večeři byla na programu bojovka, které se účastnili všichni zdárně a ohlasy byly velmi pozítivní.

Zítra nás čeká lyžovačka a etapová hra.

 

9.2.2017 

Dobrý večer! Dnešek jsme začali snídaní a poté odjeli lyžovat. Stejně jako včera, tak i dnes bylo počasí hezké a mohli jsme si sportování krásně užít.. Naši začátečníci se velmi zlepšují, což nám dělá také radost.

Po poledním klidu jsme zopakovali včerejší velmi úspěšné klouzání se z kopce a následně se odebrali do chalupy, kde proběhla závěrečná část naší etapové hry. Tentokrát inspirována dílem pátým. Děti musely zachránit svět odvrácením meteoritu, složením básně lásky, vhozením krystalu do sopky a ozdobením nevěsty. Toto nám vystačilo až do večeře a následně jsme si mohli pustit film.

V tuto chvíli již děti spí a čerpají síly na zítřejší dopolední lyžovaní :-) a taky na balení věcí :-(

 

10.2.2017 

Den se se dnem sešel a my už máme sbaleno na zítřejší cestu domů. Dnes jsme tedy využili ještě lyžovačku. Tentokrát jsme nejeli na lanovku, protože foukal silný vítr a jistě by nám tam byla zima. Dopoledne jsme si užili. 

Odpoledne jsme trávili v chalupě. Hráli jsme hry, vyhlašovali vítěze etapové hry, vítěze v úklidu pokojů a v neposlední řadě balili věci. 

Po večeři začala diskotéka, která se všem moc líbila. Teď už děti spí a velmi se těší na příjezd domů. :-)